Przejdź do treści (naciśnij Enter) A A+ A++ B C D E A B C D E F G
  • WEEE
Goobay

Kabel krosowy CAT 8.1 z certyfikatem GHMT, S/FTP (PiMF), 3 m, biały, zestaw 5

żyła miedziana, LSZH powłoka kabla bezhalogenowa

Poręczny zestaw 5 kabli CAT 8.1 firmy Goobay jest częścią najnowszej generacji kabli sieciowych, które przesyłają sygnały z częstotliwością do 2000 MHz - czterokrotnie większą niż kable CAT 6A. Oznacza to transmisję w maksymalnej jakości przy ekstremalnie wysokich prędkościach. Kabel LAN obsługuje sieci Ethernet 25GBase-T i 40GBase-T (40 gigabitów) i jest kompatybilny wstecz. Kabel CAT 8 nadaje się również do zasilania przez Ethernet (PoE, PoE+, UPoE, 4PPoE) i HDBaseT.
  • Kabel LAN o długości 3 m obsługuje sieci Ethernet 25GBase-T i 40GBase-T (zdolny do obsługi 40-gigabitów) i jest wstecznie kompatybilny z 10BASE-T, 100BASE-TX i 1000BASE-T.
  • Przy szerokości pasma transmisji do 2000 MHz, kabel Ethernet ma 4 razy większą szerokość pasma niż kable CAT 6A.
  • Certyfikowany przez GHMT dla odległości transmisji 1x 24 m kabel instalacyjny plus 2x 3 m patch cord w kanale 2-złączowym (8.1 Standard Class I z częstotliwością pracy do 2 GHz)
  • S/FTP ekranowanie całościowe: ekran z folii aluminiowej dla poszczególnych par żył (PiMF) oraz ekran z oplotu aluminiowego dla płaszcza kabla
  • Kabel jest wyposażony na obu końcach we wtyczki RJ45 (8P8C) z pozłacanymi powierzchniami styków o grubości 50 μm i zatrzaskowym zabezpieczeniem końcówki.
  • Kabel CAT 8 nadaje się do zasilania przez sieć Ethernet (PoE, PoE+, UPoE, 4PPoE) i HDBaseT.
  • Niskodymna i bezhalogenowa powłoka kabla LSZH dla zwiększenia bezpieczeństwa

Produkty są oznakowane tylko papierową etykietą, nie stosuje się plastikowych torebek i plastikowych opasek kablowych.

Specyfikacje techniczne

Połączenia

Połączenie typu Wtyk RJ45 (8P8C)
Połączenie 2, Typ Wtyk RJ45 (8P8C)
Ochrona kink obustronnie
Zabezpieczenie zatrzask obustronnie
Połączenie, ekranowanie tak
Połączenie, materiał styków pozłacany 50µm
Połączenie, materiał obudowy PVC
Styki EIA/TIA-568 B

Kabel

Specyfikacja CAT 8.1
Typ kabla Cat 8.1 kable
Klasa ekranowanie S/FTP (PiMF)
Ilość ekranowanie 2 x
Typ 1, osłaniając folia (aluminium) PiMF
Długość kabla 3 m
Typ 2, osłaniając kompletne ekranowanie: oplot (aluminium)
AWG 26/7 (stranded)
Wewnętrzna Materiał przewodzący CU (miedź)
Materiał osłony kabla LSZH
Średnica płaszcza kabla 6.2 mm
LSZH tak

Ogólny

Kolor biały
Znakowania WEEE, CE
Szczególną cechą Oznaczenie długości na złączu
Typ opakowania Cable Tag

Wymiary / Waga

Zużycie Jednostka 1 szt. bez opakowania
135,99 zł Sugerowana cena detaliczna

JEDNOSTKA OPAKOWANIA:

1

Długość kabla

Artykul: 69779

EAN: 4040849697791