O nas

Branża: Handel elektroniką.
Zakres działalności: Globalny.
Siedziba: Braunszwik.

Wentronic jest wiodącym producentem i dystrybutorem akcesoriów elektroniki użytkowej oraz zaopatruje wszelkie firmy handlowe w całej Europie. Dzięki bardzo szerokiej gamie produktów i wysokiej dostępności jesteśmy ważnym partnerem dla naszych klientów. Siedziba firmy w Brunszwiku, położona w samym sercu Europy, jest logistycznie idealnym miejscem do zaopatrywania klientów w Niemczech i w całej Europie. Z reguły wysyłamy w tym samym dniu, w którym otrzymujemy zamówienie, pomagając w ten sposób naszym klientom w pełni wykorzystać nasze atuty dla ich klientów.

Szeroki, zawsze aktualny asortyment produktów, bardzo dobra dostępność, szybka dostawa, a także konkurencyjne ceny i doskonała jakość to słowa kluczowe, które doceniają nasi partnerzy. A do tego dochodzi jeszcze mnóstwo drobnych szczegółów, które sprawiają, że współpraca jest naprawdę przyjemna.

Und dazu kommt eine Vielzahl von Kleinigkeiten, die die Zusammenarbeit erst richtig angenehm macht.

Wentronic został założony w 1992 roku przez Dietmara Wendta. Dziś jego synowie, Michael i Marcus, nadal zarządzają grupą firm w sensie firmy rodzinnej, a jego najważniejsze zasady są do dziś ważnymi zasadami dla wszystkich kolegów z Wentronic:

„Dobry interes to taki,
w którym obie strony
są zadowolone!”

Dietmar Wendt, założyciel firmy

Robić więcej niż klient oczekuje.

Zasada Wentronic

Dzięki naszemu oddziałowi w Hongkongu mamy punkt startowy do wysyłek do wszystkich części świata i stąd zaopatrujemy coraz większą liczbę klientów na każdym kontynencie.
Nasze zespoły zakupowe w Shenzhen i Ningbo są od wielu lat niezwykle ważnym elementem i gwarantują konkurencyjność dla nas i naszych klientów. Bardzo blisko zakładów produkcyjnych, w których dokonuje się innowacji, jesteśmy na miejscu każdego dnia, aby negocjować ceny, kontrolować jakość i zapewnić niezawodną wysyłkę naszych towarów.

Jak się z nami skontaktować

Obietnica Wentronica

Bezpośrednio i osobiście.

Twój osobisty kontakt. Żadnych kolejek, ale bezpośredni kontakt z ludźmi – oko w oko, przez telefon, Skype’a lub e-mail.

Naprawdę wiele. Naprawdę dostępne.

Ponad 10.000 akcesoriów można zamówić bezpośrednio z magazynu – wśród nich wiele nowości i bestsellerów. Plus nasza obietnica dostawy:

Najlepsza wydajność. Najlepsza cena.

Najlepszy pakiet cenowy i wydajnościowy?Za każdym razem inny. Indywidualnie dbamy o to, aby rozwiązanie było dla Państwa odpowiednie.

Sprytny i mądry.

Interfejsy Business Intelligence i EDI? Sprawdzam. Sklep internetowy z informacjami w czasie rzeczywistym? Tak! Dane z badań rynkowych, nowoczesne miejsce pracy i cyfryzacja? Najnowocześniejsze. A do tego ludzie, którzy są uważni i myślą razem z Tobą i po prostu lubią z Tobą pracować.

Dobrze wprowadzone na rynek. Dobrze sprzedane.

Wspieramy Państwa indywidualnymi koncepcjami sprzedaży i wysokiej jakości materiałami marketingowymi, dostarczamy zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, zrozumiałe teksty produktów, rozwiązania POS, materiały reklamowe i wiele innych.

Twój partner OEM.

Nie każdy nosi ubrania gotowe i nie każda firma potrzebuje akcesoriów jeden do jednego z półki.
To pierwsze jest dobre i to drugie jest możliwe! Jesteśmy producentami OEM i robimy na miarę.