Silne strony naszej marki

Klienci nie kupują produktów. Oni kupują marki. – Franz-Rudolf Esch

Filozofia ta pozwoliła na dojrzewanie portfolio naszych marek do zróżnicowanego i zorientowanego na klienta asortymentu produktów, który jest blisko rynku i klienta końcowego.

EVERKI

Ponadczasowy design, naszpikowany inteligentnymi funkcjami. Torby na laptopa i plecaki EVERKI towarzyszą profesjonalistom biznesowym w ich mobilnej codzienności. Naturalnie i bez kompromisów między stylem, funkcjonalnością i jakością.

Clicktronic

Oglądanie jak w kinie. Słuchanie jak na koncercie. Oferta kabli Clicktronic zapewnia rozrywkę domową taką, jaka powinna być. Od HDMI™, USB lub kabli audio do DisplayPort. Dla szybkiego przesyłu danych, doskonałego dźwięku i ostrego obrazu – od Full HD do Ultra HD w 8K.

3sixT

Ładowarki, które szczególnie szybko ładują akumulator. Kable na każde wyzwanie. 3sixT oznacza wszystko, co ułatwia nasze cyfrowe życie. Od 2018 roku jesteśmy numerem 1 w Australii i Nowej Zelandii w dziedzinie akcesoriów do smartfonów w naszym asortymencie – jako wyłączny partner dystrybucyjny na Europę.

HP

HP wymyśla świat na nowo dzięki innowacyjnym technologiom – i oferuje właściwe rozwiązania dla naszego połączonego życia dzięki szerokiej gamie akcesoriów. Od ładowarki do samochodu po optymalny kabel do domu i biura. Jesteśmy globalnym partnerem HP Accessories od 2018 roku.

Goobay

Po prostu. Wszystko. Pasuje. To jest właśnie misja Goobay. Szeroki asortyment oferuje wszystko, aby naprawdę ułatwić codzienne życie będąc podłączonym. Dzięki temu cyfrowe życie codzienne staje się wygodnym dodatkiem: w pracy, w domu lub w drodze.

Wonder Grip®

Rękawice robocze lidera technologicznego Wonder Grip® chronią przed przecięciami, gorącem, zimnem, chemikaliami, olejem i wodą, a jednocześnie są tak wygodne i elastyczne, że nie będziesz chciał ich zdjąć. Czy to na budowie, czy przy pracach montażowych wymagających delikatnego dotyku.

Wszystkie marki w skrócie

Duży wybór innych marek dopełnia ofertę Wentronic. W ten sposób wychodzimy naprzeciw naszemu twierdzeniu,
że jesteśmy najlepszym partnerem w branży akcesoriów elektronicznych.