Kabel światłowodowy (LWL) (11)

Kategorie

Specyfikacja

Długość kabla

mierniki
mierniki

Kolor

Typ kabla

Połączenie typu

Połączenie 2, Typ

Średnica płaszcza kabla

Kabel światłowodowy, Multimode (OM4) Violett
Goobay Kabel światłowodowy, Multimode (OM4) Violett światłowód (FOC), Wtyk LC (UPC) > Wtyk LC (UP...
216,99 zł Sugerowana cena detaliczna
Artykul: 95941
20 m, Bulk
8 inne produkty

Kabel światłowodowy (FTTH), Singlemode (OS2) White, biały (Simplex), 15 m
Goobay Kabel światłowodowy (FTTH), Singlemode (OS2) White, biały (Simplex), 15 m światłowód (FOC), Wtyk LC-APC (8°) > Wtyk LC-...
78,99 zł Sugerowana cena detaliczna
Artykul: 59589
15 m, Bulk
9 inne produkty

Kabel światłowodowy, Multimode (OM3) Aqua
Goobay Kabel światłowodowy, Multimode (OM3) Aqua światłowód (FOC), Wtyk LC (UPC) > Wtyk LC (UP...
69,99 zł Sugerowana cena detaliczna
Artykul: 95752
3 m, Bulk
8 inne produkty

Kabel światłowodowy (FTTH), Singlemode (OS2) White, biały (Simplex), 30 m
Goobay Kabel światłowodowy (FTTH), Singlemode (OS2) White, biały (Simplex), 30 m światłowód (FOC), Wtyk SC-APC (8°) > Wtyk SC-...
108,99 zł Sugerowana cena detaliczna
Artykul: 59606
30 m, Bulk
9 inne produkty

Kabel światłowodowy, Multimode (OM4) Violett
Goobay Kabel światłowodowy, Multimode (OM4) Violett światłowód (FOC), Wtyk LC (UPC) > Wtyk SC (UP...
65,99 zł Sugerowana cena detaliczna
Artykul: 95943
1 m, Bulk
8 inne produkty

Kabel światłowodowy (FTTH), Singlemode (OS2) Yellow, żółty (Simplex), 10 m
Goobay Kabel światłowodowy (FTTH), Singlemode (OS2) Yellow, żółty (Simplex), 10 m światłowód (FOC), Wtyk SC-APC (8°) > Wtyk SC-...
65,99 zł Sugerowana cena detaliczna
Artykul: 59642
10 m, Bulk
9 inne produkty

Kabel światłowodowy (FTTH), Singlemode (OS2) Yellow, żółty (Simplex), 15 m
Goobay Kabel światłowodowy (FTTH), Singlemode (OS2) Yellow, żółty (Simplex), 15 m światłowód (FOC), Wtyk LC-APC (8°) > Wtyk LC-...
78,99 zł Sugerowana cena detaliczna
Artykul: 59633
15 m, Bulk
9 inne produkty

Kabel światłowodowy (FTTH), Singlemode (OS2) White, biały (Simplex), 2 m
Goobay Kabel światłowodowy (FTTH), Singlemode (OS2) White, biały (Simplex), 2 m światłowód (FOC), Wtyk SC-APC (8°) > Wtyk SC ...
39,99 zł Sugerowana cena detaliczna
Artykul: 59619
2 m, Bulk
9 inne produkty

Kabel światłowodowy (FTTH), Singlemode (OS2) Yellow, żółty (Simplex), 2 m
Goobay Kabel światłowodowy (FTTH), Singlemode (OS2) Yellow, żółty (Simplex), 2 m światłowód (FOC), Wtyk SC-APC (8°) > Wtyk SC ...
39,99 zł Sugerowana cena detaliczna
Artykul: 59659
2 m, Bulk
9 inne produkty

Kabel światłowodowy (FTTH), Singlemode (OS2) White, biały (Simplex), 30 m