Nasze zasady

 

 

 

Wzorce


Wizja

„Chcemy być najlepszym partnerem dla sektora akcesoriów elektronicznych”.

Michael Wendt, prezes

 


Filozofia

„Aby transakcję można było uznać za udaną, obaj partnerzy muszą z niej być zadowoleni!”

Dietmar Wendt, założyciel firmy

 


Aspiracje

„Mamy najatrakcyjniejszy asortyment produktów, najwydajniejsze usługi i najbardziej niezawodną obsługę klienta w branży. Chcemy zapewnić klientom trwały sukces biznesowy, dlatego dbamy o to, aby na każdym stanowisku w naszej firmie pracowali znakomici, doświadczeni pracownicy”.

Michael Wendt, prezes

 

 

PEOPLE

 

 

Podstawowe wartości


Pasja

Robimy dokładnie to, co sprawia nam przyjemność i co potrafimy robić. Każdy pracownik firmy Wentronic z własnej inicjatywy daje z siebie wszystko. Napędza nas przy tym pełne pasji podejście do naszych produktów i usług. Napawają nas one dumą i sprawiają, że nieprzerwanie szukamy udoskonaleń, pracujemy nad nowymi pomysłami i analizujemy dotychczasową ofertę. Właśnie dlatego zawsze walczymy o najlepsze rozwiązanie – z pasją i zaangażowaniem.

 


Wspólnota

Dobra, długoterminowa współpraca funkcjonuje najlepiej w relacjach między prawdziwymi partnerami. Autentyczne, osobiste relacje są więc ważne dla naszego sukcesu. Tylko dzięki kontaktowi człowieka z człowiekiem można zrozumieć każdą potrzebę i rozwiązać każdy problem. Na przestrzeni lat pozwala to zbudować wzajemne zaufanie i głębokie zrozumienie.

 


Prostota

Dobrze wiemy, kim jesteśmy i jak podchodzimy do naszej działalności. Dlatego nie boimy się niestandardowych posunięć i zawsze szukamy bezpośrednich, nieskomplikowanych rozwiązań. Zdefiniowane procesy, krótkie ścieżki, jednoznacznie podzielone kompetencje i zaufanie do naszych pracowników i partnerów są dla nas regułą, a nie wyjątkiem. Dzięki temu jesteśmy w stanie działać z większą szybkością, niezawodnością i przejrzystością niż wiele innych firm.

 


Rezultaty

Wentronic chce przewyższać oczekiwania. Chcemy osiągać więcej, oferować ponadprzeciętne usługi i szerszy wybór, doradzać bardziej kompetentnie i reagować elastyczniej niż tego zwykle oczekują klienci. Jesteśmy ukierunkowani na konkurencję, kładziemy duży nacisk na jakość i nieprzerwanie porównujemy naszą ofertę z branżą. Nie zależy nam na tym, aby oferować wyłącznie lub głównie produkty tanie. Chcemy oferować najlepsze rozwiązania w atrakcyjnej cenie. Jeśli uda nam się połączyć oba te aspekty, możemy liczyć na zaufanie naszych partnerów.

 


Zaufanie

Wentronic stawia we wszystkich obszarach na odpowiedzialność, zaufanie, szacunek i zaangażowanie. Nieprzerwanie zwracamy uwagę na dobro naszych pracowników, a każdego klienta, dostawcę lub usługodawcę traktujemy z najwyższym szacunkiem. Ochrona środowiska, wspieranie kształcenia, społeczeństwa i sportu, uczciwość w biznesie i ochrona danych są centralnymi filarami naszej codziennej działalności.

 

 

ostatnio oglądane artykuły