w Europie i Szwajcarii

 

Wielka Brytania, kraje skandynawskie i bałtyckie

Photo: Gerold Heer

Gerold Heer
Head of Sales - Northern Europe

Lokalizacja:
Brunswick, Niemieckiy
Jezyki:
Angielski, Niemiecki

Telefon +49 531 21058-17
Faks +49 531 21058-717
gerold.heer@wentronic.com

Photo: Maximilian Lamprecht

Maximilian Lamprecht
Account Manager

Lokalizacja:
Brunswick, Niemieckiy
Jezyki:
Angielski, Niemiecki

Telefon +49 531 21058-641
Faks +49 531 21058-22
maximilian.lamprecht@wentronic.com

Photo: Birgit Gärtner

Birgit Gärtner
Sales Assistant

Lokalizacja:
Brunswick, Niemieckiy
Jezyki:
Francuski, Angielski, Niemiecki

Telefon +49 531 21058-55
Faks +49 531 21058-755
birgit.gaertner@wentronic.com

 

Photo: Aida Bagarian

Aida Bagarian
Sales Assistant

Lokalizacja:
Brunswick, Niemieckiy
Jezyki:
Angielski, Niemiecki, Francuski,Rosjanin

Telefon +49 531 21058-608
Faks +49 531 21058-22
aida.bagarian@wentronic.com

Photo: Ersilia Mitidieri

Ersilia Mitidieri
Sales Assistant

Lokalizacja:
Brunswick, Niemieckiy
Jezyki:
Angielski, Hiszpanski, Wloski, Francuski

Telefon +49 531 21058-648
Faks +49 531 21058-22
ersilia.mitidieri@wentronic.com

Polska, Czechy, Europa Środkowa, Bałkany i Grecja

Photo: Matthias Richter

Matthias Richter
Head of Sales - Southeastern Europe

Lokalizacja:
Brunswick, Niemieckiy
Jezyki:
Angielski, Niemiecki

Telefon +49 531 21058-37
Faks +49 531 21058-22
matthias.richter@wentronic.com

Photo: Karina Janowska

Karina Janowska
Key Account Manager

Lokalizacja:
Posen, Polska
Jezyki:
Polski, Angielski, Niemiecki

Telefon +48 603 841451
karina.janowska@wentronic.com

Photo: Katharina Wlodarczyk

Katharina Wlodarczyk
Account Manager

Lokalizacja:
Brunswick, Niemieckiy
Jezyki:
Polski, Angielski, Niemiecki

Telefon +49 531 21058-95
Faks +49 531 21058-795
katharina.wlodarczyk@wentronic.com

 

Photo: Birgit Gärtner

Birgit Gärtner
Sales Assistant

Lokalizacja:
Brunswick, Niemieckiy
Jezyki:
Francuski, Angielski, Niemiecki

Telefon +49 531 21058-55
Faks +49 531 21058-755
birgit.gaertner@wentronic.com

Photo: Aida Bagarian

Aida Bagarian
Sales Assistant

Lokalizacja:
Brunswick, Niemieckiy
Jezyki:
Angielski, Niemiecki, Francuski,Rosjanin

Telefon +49 531 21058-608
Faks +49 531 21058-22
aida.bagarian@wentronic.com

Photo: Ersilia Mitidieri

Ersilia Mitidieri
Sales Assistant

Lokalizacja:
Brunswick, Niemieckiy
Jezyki:
Angielski, Hiszpanski, Wloski, Francuski

Telefon +49 531 21058-648
Faks +49 531 21058-22
ersilia.mitidieri@wentronic.com

 

Beneluks, Francja, Hiszpania, Francja, Włochy i Portugalia

Photo: Marco Winkler

Marco Winkler
Head of Sales - Western Europe

Lokalizacja:
Brunswick, Niemieckiy
Jezyki:
Angielski, Niemiecki

Telefon +49 531 21058-31
Faks +49 531 21058-731
marco.winkler@wentronic.com

Photo: Patrice Ayaye

Patrice Ayaye
Senior Account Manager

Lokalizacja:
Brunswick, Niemieckiy
Jezyki:
Francuski, Angielski, Niemiecki

Telefon +49 531 21058-99
Faks +49 531 21058-799
patrice.ayaye@wentronic.com

Photo: Bruno Choquet

Bruno Choquet
Senior Account Manager

Lokalizacja:
Lille, Francja
Jezyki:
Francuski, Angielski

Telefon +33 616017480
bruno.choquet@wentronic.com

 

Photo: Luca Ceschiutti

Luca Ceschiutti
Dyrektor Generalny Wloch

Lokalizacja:
Udine, Italien
Jezyki:
Wloski, Angielski

Telefon +39 0432 969450
Faks +39 0432 969460
luca.ceschiutti@wentronic.com

Photo: Aida Bagarian

Aida Bagarian
Sales Assistant

Lokalizacja:
Brunswick, Niemieckiy
Jezyki:
Angielski, Niemiecki, Francuski,Rosjanin

Telefon +49 531 21058-608
Faks +49 531 21058-22
aida.bagarian@wentronic.com

Photo: Birgit Gärtner

Birgit Gärtner
Sales Assistant

Lokalizacja:
Brunswick, Niemieckiy
Jezyki:
Francuski, Angielski, Niemiecki

Telefon +49 531 21058-55
Faks +49 531 21058-755
birgit.gaertner@wentronic.com

 

Photo: Ersilia Mitidieri

Ersilia Mitidieri
Sales Assistant

Lokalizacja:
Brunswick, Niemieckiy
Jezyki:
Angielski, Hiszpanski, Wloski, Francuski

Telefon +49 531 21058-648
Faks +49 531 21058-22
ersilia.mitidieri@wentronic.com

Szwajcaria

Photo: Reto Dürler

Reto Dürler
Sales Manager – Switzerland

Lokalizacja:
Zurych, Szwajcaria

Telefon +41 797504831
reto.duerler@wentronic.com

Photo: Christina Altunkaya

Christina Altunkaya
Sales Assistant

Lokalizacja:
Brunswick, Niemieckiy
Jezyki:
Angielski, Niemiecki

Telefon +49 531 21058-613
Faks +49 531 21058-738
christina.altunkaya@wentronic.com

Paneuropejskie rynki internetowe

Photo: Michael Horn

Michael Horn
Head of Sales – Marketplaces

Lokalizacja:
Brunswick, Niemieckiy
Jezyki:
Angielski, Niemiecki

Telefon +49 531 21058-21
Faks +49 531 21058-721
michael.horn@wentronic.com

Photo: Maria Pascual

Maria Pascual
Marketplace Manager

Lokalizacja:
Brunswick, Niemieckiy
Jezyki:
Hiszpanski, Angielski, Niemiecki

Telefon +49 531 21058-38
Faks +49 531 21058-738
maria.pascual@wentronic.com

Photo: Kai Ratajek

Kai Ratajek
Marketplace Manager

Lokalizacja:
Brunswick, Niemieckiy
Jezyki:
Niemiecki

Telefon +49 531 21058-45
Faks +49 531 21058-745
kai.ratajek@wentronic.com

 

 

ostatnio oglądane artykuły