Auszeichnungen (PL)

Poniedziałek 19. Sierpień 2013

Wyróżniony wygląd marki: Nowy design Goobay® przekonuje!

Już przed wprowadzeniem zmodyfikowanego wizerunku marki nowa koncepcja Goobay® została wyróżniona nagrodą Red Dot Design Award. Wentronic, dystrybutor z Brunszwiku, od lata 2013 roku razem z agencją KW43 Branddesign z Düsseldorfu stopniowo tworzy na nowo wizerunek swojej marki i przekonał tym jury nagrody Red Dot Design w kategorii „Brand Design”.

 
Poniedziałek 19. Sierpień 2013

Przekonujący relaunch marki: marka Goobay wyróżniona nagrodą Corporate Design!

Nowy wizerunek marki Goobay® został wyróżniony kolejną nagrodą za design. Nagroda Corporate Design jest przyznawana co roku wizerunkom o doskonałej stylistyce i przyszłościowych koncepcjach z całej Europy. Marka Goobay® otrzymała nagrodę w kategorii „Relaunch”.

 
Wtorek 29. Styczeń 2013

Najlepszy partner biznesowy: firma Wentronic otrzymała po raz drugi z rzędu wskaźnik bonitetu 1!

Niezależna agencja ratingowa Hoppenstedt w ramach kontroli ryzyka kredytowego po raz drugi z rzędu wyróżniła firmę Wentronic nagrodą i wydała certyfikat „Najlepszy partner biznesowy”. W związku z tym dystrybutor z Brunszwiku należy do 4,7 % niemieckich firm, która mogą wykazać się wskaźnikiem bonitetu 1. Dzięki temu mamy najlepszy możliwy stopień wiarygodności kredytowej. Certyfikat jest uznawanym w całym kraju wyróżnieniem ekonomicznym. Co roku firma Hoppenstedt Kreditinformationen GmbH ocenia niemieckie przedsiębiorstwa pod względem wiarygodności kredytowej. W 2012 roku przeanalizowano łącznie 4,9 miliona przedsiębiorstw i sklasyfikowane w skali 1-6. Ocena „1” to najlepszy do uzyskania wynik.

 
Niedziela 22. Styczeń 2012

Wentronic jest najlepszym partnerem biznesowym: wskaźnik bonitetu 1 w kontroli ryzyka kredytowego przez agencje ratingową Hoppenstedt

Wentronic, dystrybutor z Brunszwiku, w ramach kontroli ryzyka kredytowego przez agancje ratingową Hoppenstedt, został wyróżniony najwyższym możliwym stopniem wiarygodności kredytowej, czyli indeksem bonitetu 1. Sprawdzono 4,7 miliona przedsiębiorstw w Niemczech, które były oceniane w skali 1-6 pod względem wiarygodności kredytowej. Jedynie 4,4 % mogło wykazać się wskaźnikiem wiarygodności kredytowej 1. W ocenie ryzyka uwzględniane są nie tylko wszystkie ważne dane demograficzne i finansowe przedsiębiorstwa, podstawę kontroli stanowi ponad 650 milionów rzeczywistych informacji obliczeniowych z największej na świecie bazy danych płatności.

Certyfikat „Hoppenstedt CreditCheck Top Rating” to znane i uznawane w całym kraju wyróżnienie, które bez wątpliwości przekazuje pozytywne sygnały klientom, partnerom biznesowym, dostawcom i bankom. Proces certyfikacji przeprowadza co roku Hoppenstedt Kreditinformationen GmbH i jest on traktowany jako jeden z najważniejszych i najbardziej wiarygodnych wyznaczników dla solidności oraz siły gospodarczej niemieckich firm.

 
Piątek 04. Listopad 2011

Wyróżniony relaunch marki: Wentronic otrzymuje nagrodę brunszwickiego Lwa Marketingu 2011!

Po raz trzeci brunszwicki klub marketingu przyznał 28 października wyróżnienie Lwa Marketingu dla szczególnie innowacyjnych i skutecznych działań marketingowych. Poprzez tę nagrodę klub chce zwrócić uwagę przede wszystkim na rosnące znaczenie inteligentnych koncepcji marketingowych oraz podkreślić ich znaczenie dla sukcesu przedsiębiorstwa. W tym roku Lew trafił do brunszwickiego przedsiębiorstwa rodzinnego Wentronic. Jury przekonał spójny pakiet komunikacji związany z relaunchem marki Clicktronic.

 

Twoja osoba do kontaktu

Elisa Brammer