Kabel LWL, Multimode (OM4) Violett - Wtyk LC (UPC) > Wtyk LC (UPC)

Kabel LWL, Multimode (OM4) Violett - Wtyk LC (UPC) > Wtyk LC (UPC)

h
h
   

Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.


Ilość
Na magazynie (114)
Więcej artykułów pojawi się w tygodniu kalendarzowym
 

Nr artykułu: 95935

EAN: 4040849959356

Kabel LWL, Multimode (OM4) Violett

Wtyk LC (UPC) > Wtyk LC (UPC)

Kabel przyłączeniowy i kabel krosowy (niezawierający halogenów), wyposażony na obu końcach we wtyki światłowodowe.

  • kabel światłowodowy do zastosowań biurowych, przemysłowych i w centach obliczeniowych
  • płaszcz kabla nie zawiera halogenów i jest trudno zapalny
  • każdy kabel jest wyposażony w protokół testowy
 
Dane techniczne
  • Połączenia
  • Połączenie typu
    Wtyk LC (UPC)
  • Połączenie 2, Typ
    Wtyk LC (UPC)
  • Kabel
  • Typ kabla
    Kabel dupleksowy
  • Długość kabla
    2 m
  • Średnica rdzenia Światłowód
    50 µ
  • Średnica płaszcza Światłowód
    125 µ
  • Ochrona kink
    tak
  • Długość fali
    850 nm
  • Typ włókna kabla
    Kabel światłowodowy z tworzywa sztucznego
  • Specyfikacja
    Multimode (OM4) Violett
  • Przesunięcie promienia zgięcia
    56 mm
  • Wytrzymałość na ściskanie
    1000
  • Średnica płaszcza kabla
    2,8 mm
  • LSZH
    tak
  • Ogólny
  • Zużycie Jednostka
    1 szt. w torebce plastikowej
  • Kolor
    Fioletowy
  • Temperatura pracy od
    -20 °C
  • Temperatura pracy do
    60 °C
  • Gwarancja
    2 lat
Downloads
  • Karta katalogowa produktu
    163 kB
    pdf
 
ostatnio oglądane artykuły
ostatnio oglądane artykuły